Home
 

VÍZIA PÁNA O NÁRODE S VEĽKÝM CHAOSOM, ZO DŇA 13. JÚLA 2022.

SLOVÁ OD BOŽIEHO TRÓNU
SKRZE BOŽÍCH NAJVÄČŠÍCH PROROKOV,
DVOCH SVEDKOV ZO ZJAVENIA JÁNA 11 KAP., DR. OWUOR
ktorí vedú ZBOR POKÁNIA A SVÄTOSTI GLOBÁLNE
odvysielané na www.jesusislordradio.info
Dňa: 13. JÚL 2022
,

Sumarizácia:Vidím národ, kde je veľký chaos, vidím chaos kde sú zmiešaní biely ľudia s čiernymi ľuďmi, a vidím ako ľudia utekajú, mnoho úteku vidím, a PÁN ma priniesol do utečeneckej haly, kde ľudia utekajú, tam sú utečenci v tejto hale, oni spia na matracoch, je tam dlhá rada matracov, matrace, matrace, matrace, a oni tam majú tiež aj psov, utekajú s ich psami.

Ja vidím množstvo chaosu, chaosu v krajine, znova, toto je už po druhý krát, kedy mi PÁN ukázal chaos, tohto času mnoho ľudí uteká, ja vidím nejakých bielych ľudí utekať, čiernych ľudí utekať, a potom ja vidím utečeneckú halu, plnú utečencov, ktorí utekali, a utekali do utečeneckej haly a oni sú tam tiež s ich psami, a tiež je tam voda na vyťahovanie vonku na ľavej strane a vidím bielu ženu ako uteká a ide predať alkohol, niečo také, alebo kúpiť alkohol.

Ľudia utekajú, ja vidím hlavnú ulicu, prichádza nejaké vozidlo a zrazí nejakých ľudí a potom a tiež niekto so zbraňou prichádza. PÁN mi dáva vedieť, že niekto tam nesie zbraň AK 47, ja vidím množstvo chaosu v krajine, KTORÝ ZASIAHOL OBOCH, AJ BIELYCH AJ ČIERNÝCH ĽUDÍ, JE TO VEĽMI SERIÓZNA SITUÁCIA.Druhý krát za sebou PÁN mi ukázal túto krajinu.

PÁN môže začať spôsobovať chaos aby to bolo neúnosné pre ľudstvo, aby zachytil ich pozornosť, aby priniesol chaos po národoch, aby boli schopní vidieť DVOCH PROROKOV, aby išli k nim, aby hľadali POSOLSTVO PÁNA, AKO SA PRIPRAVIŤ NA PRÍCHOD MESIÁŠA.

Ja vidím mnoho chaosu, iného dňa som vidiel bielych ľudí ako bojovali proti čiernym a bili ich hlavu o asfalt až pokiaľ ich hlava bola zdrtená, a čierny ľudia sa pokúšali utekať preč do utečeneckého tábora, kde všetci vstúpili, a prišli tiež s ich psami, a je tam voda vonku na ľavej strane, a potom je tam žena, bolo mi povedané, že je sudkyňa, tá žena utekala a plakala, ona utekala a plakala a v rovnakom čase ona pozerala po alkohole, niečo také.


Toto je seriózne, toto je veľmi seriózne.


MESIÁŠ PRICHÁDZA,


Ďakujem vám.

Off 

13.7.2022 This post was written by Categories: Proroctvá / Zjavenia Comments are off for this post


Top