Home
 

PROROCTVO PÁNA O PRICHÁDZAJÚCOM MASÍVNOM UZDRAVUJÚCOM POMAZANÍ ZO DŇA 18. NOVEMBRA 2021

SLOVÁ OD BOŽIEHO TRÓNU
SKRZE BOŽÍCH NAJVÄČŠÍCH PROROKOV,
DVOCH SVEDKOV ZO ZJAVENIA JÁNA 11 KAP., DR. OWUOR
ktorí vedú ZBOR POKÁNIA A SVÄTOSTI GLOBÁLNE
odvysielané na www.jesusislordradio.info
Dňa: 18. NOVEMBER 2021

Požehnaní ľudia, PÁN hovoril so mnou. Ja vidím niekoho, kto má vážne rany, vyzerajú ako veľmi, veľmi vážne rany a PÁN prichádza uzdraviť tieto rany, veľmi rozmočené rany, a PÁN okamžite vysuší tieto rany.

PÁN BOH VŠEMOHÚCI mi ukázal tie rany a tie rany vyschli. Ja neviem, či sú to diabetické rany alebo rakovinové rany, to znamená, že PÁN uzdraví mnoho rán v tomto národe. A potom vidím chromých chodiť, chromí budú chodiť.

PÁN BOH VŠEMOHÚCI umiestnil listy zo stromu života do mojich rúk a potom som videl SLÁVU, tohto času PÁN umiestnil ohromnú SLÁVU okolo listov.

A potom som som videl množstvo chromých, ktorí sa postavia a budú chodiť v tomto národe, u niektorých sa dotkol ich rúk a pozdvihol ich hore, takže množstvo chromých bude chodiť v tomto národe v MOCNOM MENE JEŽIŠ.Takže toto je proces prípravy cesty pre PRÍCHOD MESIÁŠA.


Toto prichádza v čase, kedy Senior Arcibiskup s jeho timom sú zaneprázdnení prípravami Cirkvi pre SUPER GRAND MEGA SLÁVNU UZDRAVUJÚCU SLUŽBU, PRELOMUJÚCU REKORD, ktorá sa stane na Menengai 4, ku konci roku, stále rokujú s vládnymi predstaviteľmi, aby dostali všetky autorizácie, ale PÁN pozdvihne mnohých chromých v tomto procese, ako mierime smerom k tomuto velikému mítingu.PAMÄTAJTE SA, ŽE


MESIÁŠ PRICHÁDZA!Ďakujem Vám
.


PS: Každý, kto potrebuje uzdravenie, ohláste sa pre ďalšie inštrukcie potrebné k prípravám,
Kontakt:

Snr. Arcibiskup Anna Priatelová: 0948 288 495
Cirkev Pokánia a Svätosti na Slovensku
Email: repentslovakia@gmail.com

NAKURU, KEŇA, MENENGAI 3:

Off 

18.11.2021 This post was written by Categories: Proroctvá / Zjavenia Comments are off for this post


Top