Home
 

Meredith Keltner z Pensylvánie, USA, zázračne uzdravená z kómy a ťažkých zranení, ohrozujúcich život

12. Júna 2020 Meredith Keltner bola v ťažkom stave a v kóme nalezená na pokraji cesty na odľahlom mieste v lese v kraji pri meste York v Pensylvánii v USA a odvezená a prijatá následne do nemocnice, na Jednotku intenzívnej starostlivosti.

Matka Keltnerová povedala polícii, že jej dcéra a Rodriguez boli noc predtým ubytovaní v hoteli. Na druhý deň ju odviezol k domu na ulici 200 Princess Street v Yorku, aby vyzdvihli Torres Rivera, ktorý sa volal Esteban. Dvojica ju odviezla na odľahlé miesto a vyhodili ju von z auta. Tam Keltnerovú zasiahli výstrely do krku, chrbta, tváre, nôh a členkov. Polícia sa domnieva, že ju potom prešli autom…

Matka Keltnerová okamžite kontaktovala Služobníkov PÁNA Zboru Pokánia a Svätosti v USA, lebo vedela, že DVAJA PROROCI BOHA sú na tvári Zeme a ihneď bola odoslaná modlitebná žiadosť NAJMOCNEJŠÍM PROROKA PÁNA BOHA VŠEMOHÚCEHO, ZASLUBENÝM PROROKOM BIBLIE ZO ZJAVENIA JÁNA 11 KAPITOLY.

Následne prišla odpoveď od NAJMOCNEJŠÍCH PROROKOV BOHA, že prevzali kontrolu nad stavom jej dcéry a že je VŠETKO V PORIADKU.

NAJMOCNEJŠÍ PROROCI BOHA VŠEMOHÚCEHO NARIADILI SVATU KRV PÁNA JEŹIŠA NAD JEJ UZDRAVENÍM A MEREDITH JE DNES ÚPLNE UZDRAVENÁ.

HALLELUJAH!

Tajomstvo prípadu Meredith: Prečo strieľali po žene z Yorku a následne bola zanechaná tam zomrieť na pokraji cesty?

Off 

24.2.2021 This post was written by Categories: PÁN JEŽIŠ LIEČI Comments are off for this post


Top