Home
 

PROROCTVO: VÁŽNY SÚD BOŽÍ PRICHÁDZA ZASIAHNÚŤ NÁROD, KTORÝ SA POKÚŠA OČIERŇOVAŤ PÁNA, HOSPODINOV NAJMOCNEJŠÍ PROROK DR. OWUOR, 2. SEPTEMBER 2018

SLOVÁ OD BOŽIEHO TRÓNU,
Odvysielané naživo na www.jesusislordradio.info
SKRZE ÚSTA BOŽIEHO PROROKA DR. OWUORA
DŇA:2. septembra 2018, 3. časť proroctva z troch častí,
sumarizácia:

HOSPODIN mi ukázal krajinu, neviem, či je to Africký národ, ale vidím čiernych ľudí, černochov v tej krajine a potom, oni si podriaďujú dvoch skutočných prorokov, ktorí teraz s vami hovoria, oni sa pokúšajú očierňovať DVOCH PROROKOV PÁNA, ktorí teraz ku vám hovoria. Pastori a kazatelia, ktorí kážu v tej krajine.

Ale čo sa stalo, je historické. Súd, ktorý ich zasiahol z Neba, keď Dvaja Proroci zodvihli prorocký prst, a poukázali na Nebo. Súd ich zasiahol, ja som nikdy nevidel taký súd na tvári Zeme. A tento súd prichádza dvoma vlnami, neuveriteľné!  Vidím ľudí, ako si balia svoje tašky, utekajú, je to neuveriteľné, neopísateľné, pre pokus očierňovať týchto dvoch ohromných prorokov PÁNA, oblečení v ľudskej podobe, ktorí to hovoria k vám.

Ale hnev, ktorý ich zasiahne  od BOŽIEHO TRÓNU je historický, takže národy, ktoré budú o tom počuť sa budú triasť a takmer budú utekať preč. Národy, ktoré budú počuť o tomto súde, ktorý zasiahne tento národ, ktorý sa pokúšal očierňovať PÁNA. A HOSPODIN to robí veľmi jasným, že oni neočierňujú tých dvoch, ale oni očierňujú SAMOTNÉHO BOHA OTCA! Tým, že sa pokúšajú očierňovat týchto dvoch JEHO PROROKOV!

MESIÁŠ PRICHÁDZA!

Shalom.

Off 

3.9.2018 This post was written by Categories: Proroctvá / Zjavenia Comments are off for this post


Top